Má zvířata

20. prosince 2009 v 9:36 | © majky |  O mě
Awoj takže píšu zase o mě ale téma bude mé zvířectvo.
Beruška
Měla jsem morče Berušku,ale.......... umřela kvůli červům.Šla jsem ji nakrmit a ona tam byla prolezlá červami vzala jsem si ji na svetr a hladila ji ještě žila ale umřela mi v náručí.Bylo to strašné ještě jsem chodila do školky.Já jí tak milovala bylo to moje první zvíře.Byla tak krásně zbarvená.Měla na zádech kolečko černé a na bříšku byla bílá.A jinak hlavičku měla hnědou a na čele jakoby lisinku bílí.Byla tak krásná.

Berťa
Měla jsem pejska.Byl to trpasličí pudl.Měly jsme ho od sousedky z babičky paneláku.Dostaly jsme ho vlastně když byl štěně,taková chlupatá koule xD jak sme mu říkaly.Byl to náš Bertík čertík.Šli jsme tak jednou k veterináři a on prohlásil že má epilepsii.Byla jsem sama na chvíli doma protože byla mamka jenom dole si pro nějaké vlnky od její kamarádky.Když sjem byla v pokoji a hrála sem si tak jsem slišela Berťu jak sebou hází to byly strašný rány.Šla jsem se tam kouknout a měl epileptický záchavat.Měl pěnu u huby prostě něco strašného.Běžela jsem na balkóna a zavolala sjem mamku ta rychle přišla nahoru a vyděla ho...šli sjme tedy od něj dál a mamky si vzala hadr aby jí třeba nepokousal.Už byl v klidu ale byl vzteklej já ho uklidnovala a šla jsem k němu pohladila sjem ho a on mě očuchal a pak se sklidnil.Mamka mi dala ten hadr a já ho utřela a vzala do náruče.
Jednou sjem jela na tábor do Stvolínek.Byl knec tábora a měla jem den před odjezdem.Když jsem se vyspala a už jsme nakládaly kufry atd.
Byla jsem doma a šla rovnou k babičce kde čekala i mamka.Radostně jsem se k nim přihrnula a pak jsem se zeptala kde je Bertík.Ona řekla něco strašného:,,Ty víš že Berťa měl tu nemoc." a já sjem řekla:,,Jak měl co je s ním?" a ona:,,On včera večer na 2 hodinovej záchvat umřel." já se rozbrečela a asi týden jsem nechtěla vydět žádného psa.


Dneska nemůžu mít psa prostě nic kvůli rodinným problémům.Ale až mé ségře budou tak 4 roky tak si pořídíme Border kolii.Nejlépe asi pejska.Ještě uvidíme. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama