Příběh,historie Smrkového údolí 6.část

22. listopadu 2009 v 11:12 | miki |  Příběhy

....:Ahojky Clariso,Jak se máš? já se mám docela dobře teďka jsem u koní.Asi nevíš kdo jsem.To nevadí,protože se to dozvíš na konci tohoto dopisu.Ještě si pomatuju jak si byla malá ;).
Táta o mě ví,ty taky ale boužel nevíš kdo jsem přesně.Trošku ti napovím:jezdila jsem na Štístkovi ale byl starý,už umřel ;(.Byla jsem u tebe každý den.Tak co už víš.Pokud ano tak budu ráda.Napiš mi taky děkuju ti.Adresu znáš,tam jak si bydlela před tím než ste se odstěhovaly na ranch.
Mamka.
Když jsem to četla nemohla jsem tomu uvěřit vždyť moje matka zemřela při pádu ze Štístka.Ale jak v tom případě může znát toho koně.
zavolala jsem:,,Tati přišel mi dopis a je trochu divnej prosim tě nechceš si ho přečíst? Nějak tomu nemůžu uvěřit." seběhla jsem dolů z pokoje a podala jsem psaní tátovi.Když to četl tak koukal jak kočka když vidí psa. říkala jsem:,,Není to možný že ne?" a táta:,,Ano je Claris." já:,,Tím chceš říst co?" otec:,,Když tvá máma spadla z toho koně tak jí vezli nejdříve na nosítkách ale pak jsem se nic nedozvěděl,takže může být možný že jí pustily až po několika měsících domů a pak byla ještě nějakou dobu u tvé babičky." a já neodpověděla.Šla jsem do stáje a udělala vše potřebné.Měli jsme oběd a já říkala:,,tati chci mámu vidět!" a táta souhlasil.Nasedli jsme tedy do auta a jely jsme zpátky tam kde jsme bydleli.Pak jsem promluvila:,,Kde je?skusím zazvonit,né počkat támle je!" a táta vylezl z auta a promluvil:,,Sandie?" a matka:,,Jamesi? ahojky co tu děláte,ÁÁ Claris." vyběhla jsem z auta a vrhla jsem se jí kolem krku.Nabídla jsem:,,Mami,pod k nám bydlet mám i dva koně,prosím." a mamka:,,Pokud to tvému táto nevadilo tak mile ráda." a já zajásala a řekla jsem:,,Tati,prosím,já chci aby sme byli všichni spolu a chci aby jsem jezdila s mamkou na koni ona toho umí hodně může mě učit,prosíííím." a táta:".........................

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama