Příběh,historie Smrkového údolí 3.část

20. listopadu 2009 v 23:05 | miki |  Příběhy

....Byl to nějakej chlap,vůbec jsem ho neznala a radši jsem zatočila ale ten chlap vzla diamondovi otěže a já na něj:,,Co si to dovolujete?!Takle lidem brát otěže koně když není ani váš?!" a on na to:,,Holčičko,tento koník je nebezpečný měla by jsi z něj slést a dát ho pryč třeba uvázat v lese
může ti něco udělat." a já.,,Co prosim? toto je můj kůň táta mi ho koupil a né vám je to moje věc co s tim koněm udělám,ale určitě ho nedám do lesa,to vžádném případě!" a ten chlap:,,No jak myslíš." obrátil se a odešel.A já jsem se podivila co to bylo za chlapa a Diamond taky divně pokyvoval hlavou.Pobídla jsem ho do cvalu a jely jsme steskou kde nikdo nechodí.Zpátky jsme jely radši opatrně aby jsme zase nenarazily na nějakého blázna a nepřejely ho.
Když jsme byly doma u večeře tak jsem to všechno povídala tátovi a on povídal že je to nějakej úchyl nebo bezdomovec.Ale pak mi řekl jednu novinku a to jsem byla štěstím bez sebe,říkal:,,Clariso musím ti něco dobrého říct." znělo to vážně ale já jsem byla docela v klisu byla jsem ještě rozhozená z té jízdy,mluvil dál:,,víš budeme mít nového koníka!" a já vykulila znova oči ale ještě víc než jsme přijely a já uviděla Diamonda,řekla jsem:,,Co-co-co? cože? Fakt? a jakto?kde? co? jak?"bylo to několik otázek najednou a táta mi řekl na to:,,Mno vyhrál jsem ve sportce několik miliónů takže si můžeme dovolit hodně moc koní.Přivezou nám ho zítra." a já na to:,,Fakt? takže sme boháči? super!" vrhla jsem se mu kolem krku a byla jsem štěstím bez sebe.Byl to takový zvláštní pocit.Šla jsem rychle do stáje se kouknout na Diamonda,mluvila jsem an něj:,,Ahojky kamaráde,tak co už se těšíš na nového společníka ve stáji?Já hrozně,ale neboj budu tě mít furt ráda,hnedka tě vyhřebelcuju atd."Rychle jsem šla pro hříblko a takovídle věci.vše jsem udělala a nějak mě to k tomu koni přitahovalo.Nakonec jsem ho objala a rozloučila jsem se.
Další den,konečně je tu ten kůň ale.......

POKRAČOVÁNÍ ZÍTRA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama